POTRZEBNA POMOC DROGOWA?

służymy pomocą w okolicach miast:
Jelenia Góra, Legnica, Złotoryja, Jawor lub autostrada A4

Jeśtesmy dostępni 24h/dobę
Zadzwoń:

730 122 333 535 552 576

Pomoc drogowa Szklarska Poręba

Fachowa i szybka pomoc

KLIKNIJ I ZADZWOŃ TERAZ:

730 122 333

535 552 576

Pomoc drogowa Bednarz oferuje Państwu kompleksowe usługi holownicze na terenie Szklarskiej Poręby oraz innych kluczowych miast, położonych w województwie dolnośląskim. Nasza firma stawia na najnowocześniejsze rozwiązania, zapewniając poszkodowanym kierowcom błyskawiczną asystę w przypadku stłuczki lub niefortunnej awarii pojazdu. Holujemy zarówno auta osobowe, jak i pojazdy większe, na przykład ciągniki i ciężarówki. Zapewniamy atrakcyjne ceny, krótki czas oczekiwania na przybycie ekspertów oraz rzetelną obsługę. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Najskuteczniejsza pomoc drogowa na terenie Szklarskiej Poręby!

Ponieważ to niewielkie, malownicze miasteczko cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony miłośników gór, każdego roku odwiedza je wielu turystów z całego kraju. Zwiększony ruch na drogach, szczególnie zimą, sprzyja jednak zwiększonemu prawdopodobieństwu wypadków. Z tego też powodu, nasi specjaliści, działający na terenie Szklarskiej Poręby, wykorzystują lawety renomowanych marek, zdolne do pracy w najgorszych warunkach. W naszym parku maszynowym znalazła się chociażby potężna półciężarówka Dodge Ram, umożliwiająca wyciągnięcie na drogę ugrzęźniętego pojazdu. Posiadamy również szeroką gamę pojazdów marki Scania czy też wyposażone w płyty hydrauliczne, specjalistyczne maszyny Iveco. Dzięki takiemu nowoczesnemu, zróżnicowanemu wyposażeniu, jesteśmy w stanie odholować z miejsca wypadku każdy pojazd, niezdolny do dalszej jazdy.

Co jeszcze, oprócz lawet, nasza firma oferuje poszkodowanym kierowcom ze Szklarskiej Poręby?

W firmie Bednarz doskonale rozumiemy, czego potrzebują osoby, których samochód uległ unieruchomieniu. To właśnie z tego powodu, nasza pomoc drogowa cieszy się tak dużym uznaniem pośród mieszkańców Szklarskiej Poręby i jej okolic. Nasi wyszkoleni specjaliści udzielą poszkodowanym pierwszej pomocy, zaś w przypadku prostszej awarii – pomogą w naprawie i rozruchu auta. Wozy wymagające naprawy odholowujemy na teren naszego parkingu strzeżonego. Współpracujemy przy tym z policją oraz strażą pożarną, gwarantując tym samym pełen profesjonalizm. Jeśli i Twój samochód wymaga holowania na lawecie po zepsuciu się na terenie Szklarskiej Poręby, skontaktuj się z nami i przekonaj się, dlaczego to właśnie my jesteśmy najlepsi!

Powrót