POTRZEBNA POMOC DROGOWA?

służymy pomocą w okolicach miast:
Jelenia Góra, Legnica, Złotoryja, Jawor lub autostrada A4

Jeśtesmy dostępni 24h/dobę
Zadzwoń:

730 122 333 535 552 576

Autoholowanie pojazdów - Pomoc drogowa Bednarz

Pomoc drogowa, autoholowanie pojazdów w miastach Jelenia Góra, Legnica, Jawor, Złotoryja

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi naprawcze oraz holownicze na najwyższym poziomie, w przystępnych cenach. Jesteśmy wykwalifikowaną kadrą, której pasją jest ratownictwo drogowe oraz motoryzacja. Rozumiemy doskonale potrzeby kierowców z miast takich, jak Jelenia Góra, oczekujących, aby laweta dotarła do nich w możliwie najkrótszym czasie. Oto, dlaczego w trudnych chwilach warto jest zaufać właśnie naszej załodze!


Laweta i nie tylko, czyli oferta dla kierowców z okolic miast takich, jak Szklarska Poręba


W naszym „wachlarzu” usług możemy zaproponować transport niemal wszystkich pojazdów: quad, motor, wózek widłowy, samochód osobowy, busy, autobusy, ciągniki siodłowe (tiry) czy koparki i traktory, maszyny rolnicze oraz budowlane. Zapewniamy również przewóz pojazdów w pełni sprawnych technicznie oraz takich, które są uszkodzone, np. na środku jezdni - wskutek kolizji drogowej lub innych wypadków losowych. Wiemy też doskonale, że laweta to nie jedyna forma pomocy w przypadku nieszczęśliwego wypadku – z tego też powodu, nasi specjaliści, działający w rejonach takich, jak Złotoryja, udzielą również pierwszej pomocy poszkodowanym, jeśli wymaga tego sytuacja.


Laweta, ciężarówki, wozy terenowe – za pomocą jakich pojazdów pomagamy kierowcom z miast takich, jak Legnica?


Szklarska Poręba i jej regiony to miejsca, po których poruszają się rozmaite pojazdy, którym zwykła laweta nie zawsze będzie w stanie pomóc. Z tego też powodu, nasz park maszynowy odznacza się bardzo dużym zróżnicowaniem. Dysponujemy następującymi pojazdami: Dodge Ram 3500. Mercedes Atego, Volkswagen Crafter, Scania z HDS, Scania z zabudową, Scania bez zabudowy oraz holownik i dwa pojazdy Iveco, wyposażone w płyty hydrauliczne. Każda laweta oraz wozy holujące, oferowane przez naszą firmę, zostały dostosowane do pomocy konkretnym typom pojazdów drogowych, spotykanych na terenie miast takich, jak Legnica. Dysponujemy zarazem najsilniejszymi półciężarówkami marki Dodge, zdolnymi do holowania samochodów w najtrudniejszych warunkach pogodowych oraz terenowych. Nie ma dla nas znaczenia, czy miejscem działania jest Karpacz w środku zimy – nasza laweta dotrze do Ciebie w każdej sytuacji!


Karpacz? Złotoryja? Nasza laweta dotrze do Ciebie o każdej porze!


Nie boimy się wyzwań, wręcz przeciwnie – bez względu na porę dnia tudzież trudność terenu, nasza laweta dotrze do każdego kierowcy z miejsc takich, jak Jawor! Podejmiemy się każdej pomocy drogowej - nie musisz się martwić, że pojazd zostanie dostarczony w odpowiednie miejsce. Współpracujemy z policją oraz strażą pożarną, gwarantując tym samym nie tylko skuteczność, ale też rzetelność naszych usług.

POMOC O KAŻDEJ PORZE DNIA I NOCY, PRACUJEMY PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ - ZADZWOŃ!