POTRZEBNA POMOC DROGOWA?

służymy pomocą w okolicach miast:
Jelenia Góra, Legnica, Złotoryja, Jawor lub autostrada A4

Jeśtesmy dostępni 24h/dobę
Zadzwoń:

730 122 333 535 552 576

Holowanie samochodów osobowych, dostawczych i ciągników siodłowych (TIR)

Holowanie samochodów osobowych, dostawczych i ciągników siodłowych (TIR)

Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe, całodobowe usługi holownicze, z wykorzystaniem najskuteczniejszych maszyn dostępnych na rynku. Zapewniamy fachowe holowanie ciężarówek i pojazdów mniejszych na terenie miast takich, jak Legnica, a także ich okolic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i bezzwłocznego kontaktu, gdy potrzebna nam będzie profesjonalna, błyskawiczna pomoc!


Jak przebiega holowanie w wykonaniu naszych specjalistów, na terenie miast takich, jak Legnica?


Holujemy każdy pojazd, od samochodu osobowego, po ciągnik siodłowy (tir), bez żadnych ograniczeń wagowych. Pozwala nam na to nasz rozbudowany park maszynowy, umożliwiający skuteczne holowanie aut osobowych, autobusów i tirów na terenie miast takich, jak Jelenia Góra. Holowanie samochodów ciężarowych (tir) lub autobusów przeprowadzamy przy użyciu Scanii na tzw. sztywnym holu lub przy wykorzystaniu holownika.

Holowanie ciężarówek to nie jedyna oferta naszej firmy, skierowana do kierowców z okolic miast takich, jak Jelenia Góra. Samochody osobowe autoholujemy na lawecie Volkswagen Crafter lub Mercedes Atego z platformą, zaś w przypadku samochodów dostawczych, holowanie jest możliwe dzięki Scanii z zabudową. Holowanie za pomocą pojazdu Dodge Ram 3500 jest z kolei wykonywane w trudnych warunkach atmosferycznych lub w trudnym terenie, za pomocą okularu lub motyla. Holujemy również ciągniki siodłowe z naczepą, zarówno z pełnym załadunkiem, jak i puste, a także pojazdy solowe.

W sytuacjach krytycznych, kiedy koniecznie jest holowanie pojazdu klienta do warsztatu w celu przeprowadzenia napraw, oferujemy możliwość skorzystania z auta zapasowego na terenie miast takich, jak Legnica (oferta dotyczy wyłącznie aut osobowych). Nasi specjaliści czekają na Państwa telefony o każdej porze dnia i nocy, siedem dni w tygodniu. Jesteśmy tu po to, aby pomóc wszystkim poszkodowanym przez niefortunne wypadki!