POTRZEBNA POMOC DROGOWA?

służymy pomocą w okolicach miast:
Jelenia Góra, Legnica, Złotoryja, Jawor lub autostrada A4

Jeśtesmy dostępni 24h/dobę
Zadzwoń:

730 122 333 535 552 576

Całodobowa pomoc drogowa

Całodobowa pomoc drogowa w miastach Jelenia Góra, Legnica, Jawor, Złotoryja i Autostrada A4

Świadczymy usługi ratownictwa drogowego oraz pomocy drogowej przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, zarówno na naszym terenie, jak i poza jego granicami. Naprawiamy drobne usterki, którym ulegają zarówno pojazdy osobowe, jak i ciężarowe, u których wymagana jest bezzwłoczna pomoc drogowa na terenie miast takich, jak Legnica. Pomagamy naszym klientom całodobowo w każdych warunkach, wykorzystując w tym celu profesjonalne lawety. Transportujemy pojazdy z miasta, w którym miała miejsce kolizja lub wypadek drogowy np. Legnica, Jawor, Złotoryja, Bolków tudzież Jelenia Góra do miejsca wskazanego przez klienta.


Zepsuty tir? Stłuczka wozem osobowym? Oto, dlaczego nasza pomoc drogowa cieszy się uznaniem kierowców z miast takich, jak Legnica!


Nasza oferta obejmuje kompleksową pomoc drogową dla wszystkich typów samochodów. Nasz bogaty park maszynowy zapewnia bowiem możliwość holowania nie tylko wozów osobowych, ale też dużych aut transportowych oraz autobusów. Jeśli i Twój tir zepsuł się więc na trasie Warszawa-Legnica, nasza pomoc drogowa bezzwłocznie odpowie na Twoje wezwanie!

Dokładnie śledzimy zmieniające się normy rynkowe i regularnie aktualizujemy nasze wyposażenie. Dzięki temu, nasze auta ciężarowe i lawety mogą szybko dotrzeć do miast takich, jak Jelenia Góra, gdy tylko potrzebna jest profesjonalna pomoc drogowa.

Kolejnym powodem, dla którego to właśnie nasza pomoc drogowa uchodzi za najlepszą na terenie miast takich, jak Jelenia Góra, jest zapewnienie zastępczych aut osobowych w najpoważniejszych przypadkach, na przykład wtedy, gdy w tył naszego wozu uderzył nagle tir. Nasza firma współpracuje zarówno z policją, jak i strażą pożarną, gwarantując tym samym rzetelność oferowanych usług.